ÖVRIGT / Leksaker

Aktuella artister: Lennart Jirlow
  • 2171 Dockmöbler
    4 delar, 1930-/40-tal
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 100 kr

    25 sept kl 19:54
  • 8129 Färglitografi
    Utrop: 3.000 kr
    Just nu: 2.000 kr

    om en månad
    23 oktober kl 20:46
  • 2247 Modellbilar
    15 st
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 200 kr

    25 sept kl 18:35
  • 2243 Modellbilar
    ca 25 st, bland annat Robeddie, Volvo mm
    Utrop: 2.600 kr
    Just nu: 1.400 kr

    25 sept kl 18:32
  • 2244 Modellbilar
    ca 30 st, bland annat Robeddie
    Utrop: 2.600 kr
    Just nu: 1.500 kr

    25 sept kl 18:34
  • 2245 Modellbilar
    ca 40 st, bland annat Robeddie
    Utrop: 2.600 kr
    Just nu: 1.500 kr

    25 sept kl 18:35
  • 2088 Sparkbil
    Plåt, Nutida, längd: 80 cm
    Utrop: 400 kr
    Just nu: 600 kr

    25 sept kl 19:32
  • Metropol Tipsar
  • 8129 Färglitografi
    Utrop: 3.000 kr
    Just nu: 2.000 kr

    om en månad
    23 oktober kl 20:46
  • 2245 Modellbilar
    Utrop: 2.600 kr
    Just nu: 1.500 kr

    25 sept kl 18:35
  • 2244 Modellbilar
    Utrop: 2.600 kr
    Just nu: 1.500 kr

    25 sept kl 18:34
  • 2243 Modellbilar
    Utrop: 2.600 kr
    Just nu: 1.400 kr

    25 sept kl 18:32