MÖBLER / Bord

  • 8271 Damarbetsbord
    1880-tal, längd: 90 cm, djup: 59 cm, höjd: 77 cm
    Utrop: 1.500 kr
    Just nu: 900 kr

    15 feb kl 20:06
  • 7003 Matbord
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 50 kr

    15 feb kl 18:09
  • 8298 Matbord
    med utfällbara klaffar, längd: 67 + 2x33, höjd: 73 cm
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 250 kr

    15 feb kl 18:03
  • 3010 Matbord med kl..
    Utrop: 6.000 kr
    Just nu: 4.800 kr

    29 feb kl 19:43
  • 3001 Serveringsvagn
    1900-talets mitt, Firma Svenskt Tenn, mässing
    Utrop: 5.000 kr
    Just nu: 3.800 kr

    29 feb kl 19:57
  • 8263 Skrivbord
    Utrop: 1.500 kr
    Just nu: 900 kr

    15 feb kl 20:02
  • 8309 Soffbord
    1950-tal, längd: 110 cm, djup: 56 cm, höjd: 54 cm
    Utrop: 400 kr
    Just nu: 50 kr

    15 feb kl 19:23
  • 8269 Soffbord
    Funkis, Björk, diameter: 85 cm, höjd: 57 med hylla
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 450 kr

    15 feb kl 20:05
  • 8260 Soffbord
    Utrop: 1.500 kr
    Just nu: 900 kr

    15 feb kl 20:57
  • Metropol Tipsar
  • 3001 Serveringsvagn
    Utrop: 5.000 kr
    Just nu: 3.800 kr

    29 feb kl 19:57
  • 3010 Matbord med kl..
    Utrop: 6.000 kr
    Just nu: 4.800 kr

    29 feb kl 19:43

Vad r den vrd?