29 apr
Klassiska
2024-05-20
Tema Gustavsberg
2024-06-03
Tema Upsala-Ekeby
2024-06-17
Tema Kvinnliga Konstnärer
- Tidigare sålt
Oljemålning Johan Krouthén (1858-1932), Sverige. Landskap med höns. Signerad, daterad 1910. Olja på duk, 49x74 cm, yttermått inklusive ram: 70x96 cm
Såldes för: 48.000 kr
Vid auktionen 2022-04-25
Se fler tidigare sålda