Föremål som liknar
6039 Bordsfotogenla..
omkring 1900. Höjd: 55 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 6 maj 2024
6024 Oljemålning
Såld: 1.800 kr
Såldes den 6 maj 2024
6096 Skulptur
Glas, Lalique, France. Längd: 11 cm, höjd: 6,5 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 6 maj 2024
6058 Plåtburkar
diverse, en kartong
Såld: 1.300 kr
Såldes den 6 maj 2024
6234 Matservisdelar
Rosenthal, Maria, ca 45 del
Såld: 1.500 kr
Såldes den 6 maj 2024
6111 Rökbord
Såld: 350 kr
Såldes den 6 maj 2024
6063 Optikerset
etui medföljer. Längd: 23 cm, djup: 20 cm, höjd: 5 cm
Såld: 150 kr
Såldes den 6 maj 2024
5289 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 6 maj 2024
2095 Litografi
Såld: 500 kr
Såldes den 6 maj 2024