Föremål som liknar
5105 Byrå
Såld: 2.800 kr
Såldes den 29 april 2024
5191 Skulptur
Såld: 600 kr
Såldes den 29 april 2024
5369 Färglitografi
Såld: 700 kr
Såldes den 29 april 2024
5133 Fåtölj
Såld: 1.800 kr
Såldes den 29 april 2024
5080 Oljemålning
Såld: 1.700 kr
Såldes den 29 april 2024
4150 Takarmatur
Prismor. Höjd: 55 ca
Såld: 400 kr
Såldes den 29 april 2024
2019 Färglitografi
Såld: 2.000 kr
Såldes den 29 april 2024
5005 Oljemålning
Såld: 1.300 kr
Såldes den 29 april 2024
5166 Spegel
1950/60-tal, mahogny, 57x46 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 29 april 2024