Föremål som liknar
5072 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 29 april 2024
2068 Litografisk af..
Såld: 450 kr
Såldes den 29 april 2024
5091 Etsning
Såld: 700 kr
Såldes den 29 april 2024
5058 Karmstol
Gustaviansk stil, bemålad
Såld: 500 kr
Såldes den 29 april 2024
5141 Terrin
Fågel, Italien. Längd: 50 cm, höjd: 24 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 29 april 2024
5212 Färglitografi
Såld: 900 kr
Såldes den 29 april 2024
5168 Matsalsgrupp
Såld: 1.500 kr
Såldes den 29 april 2024
4093 Färglitografi
Såld: 200 kr
Såldes den 29 april 2024
5244 Stolar
5 st, England, 1800-tal
Såld: 300 kr
Såldes den 29 april 2024