Föremål som liknar
5143 Taburett
Karl Johanstil, björk. Längd: 68 cm
Såld: 250 kr
Såldes den 6 maj 2024
5211 Färglitografi
Såld: 250 kr
Såldes den 6 maj 2024
6123 Skulptur
Sandblästrat glas. Signerad. Höjd: 7,5 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 6 maj 2024
6203 Fåtöljer
Såld: 12.000 kr
Såldes den 6 maj 2024
6072 Färglitografier
Såld: 500 kr
Såldes den 6 maj 2024
6097 Ljusstakar
2 st Orrefors. Höjd: 29-33 cm
Såld: 200 kr
Såldes den 6 maj 2024