Föremål som liknar
5244 Stolar
5 st, England, 1800-tal
Såld: 300 kr
Såldes den 29 april 2024
5225 Armband
18k guld. Vikt: 39 gr
Såld: 19.000 kr
Såldes den 29 april 2024
5001 Ljusstakar
Såld: 1.000 kr
Såldes den 29 april 2024
4023 Bordslampa
Såld: 150 kr
Såldes den 29 april 2024
5320 Ytterfoder
Kina, nutida. Diameter: 26 cm, höjd: 23 cm
Såld: 350 kr
Såldes den 29 april 2024
5264 Ströare
3 st, silver, England. Höjd: 7-8 cm. Vikt: 9,7 g
Såld: 350 kr
Såldes den 29 april 2024
5085 Dolkar
+ yxa, 3 delar, metall / trä. Längd: 40-80 cm
Såld: 900 kr
Såldes den 29 april 2024
5106 Ljusstakar
Såld: 1.000 kr
Såldes den 29 april 2024
5380 Färglitografi
Såld: 800 kr
Såldes den 29 april 2024