Föremål som liknar
5192 Skulptur
Såld: 1.000 kr
Såldes den 29 april 2024
5300 Färgetsning
Såld: 300 kr
Såldes den 29 april 2024
5354 Ljuskrona
Prismor. Diameter: 62 cm
Såld: 700 kr
Såldes den 29 april 2024
5265 Vas
Kina, Blåvit. Höjd: 17 cm
Såld: 7.400 kr
Såldes den 29 april 2024
1019 Skulptur
Såld: 46.000 kr
Såldes den 29 april 2024
5393 Kopparpannor
Såld: 100 kr
Såldes den 29 april 2024
5096 Golvlampa
1930- / 1950-tal. Höjd: 160cm, mässing
Såld: 600 kr
Såldes den 29 april 2024
4238 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 29 april 2024
5145 Ljusstake
Såld: 2.000 kr
Såldes den 29 april 2024