Föremål som liknar
9194 Spiselhundar
Såld: 1.500 kr
Såldes den 27 maj 2024
9367 Skålar
Såld: 600 kr
Såldes den 27 maj 2024
9007 Sadelstol
Såld: 700 kr
Såldes den 27 maj 2024
9036 Färglitografi
Såld: 600 kr
Såldes den 27 maj 2024
9231 Bordslampa
Tidigt 1900-tal, Kolonn, mässing. Höjd: 72 cm
Såld: 1.300 kr
Såldes den 27 maj 2024
8094 Pastell
Såld: 450 kr
Såldes den 27 maj 2024
2024 Matskedar
Såld: 6.000 kr
Såldes den 27 maj 2024
9158 Kaffe-/ teservis
Såld: 350 kr
Såldes den 27 maj 2024
9351 Piedestaler
2 st, nutida, glaserade. Höjd: 44-52 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 27 maj 2024