Föremål som liknar
3204 Färglitografi
Såld: 600 kr
Såldes den 3 juni 2024
3244 Väggur
Såld: 800 kr
Såldes den 3 juni 2024
3250 Herrarmbandsur
Såld: 1.600 kr
Såldes den 3 juni 2024
3150 Matta
Gabbeh, 204x295 cm
Såld: 6.000 kr
Såldes den 3 juni 2024
3438 Örhängen
Såld: 500 kr
Såldes den 3 juni 2024
3270 Blandteknik
Såld: 700 kr
Såldes den 3 juni 2024
3295 Örhängen
18k guld. Ett par. Vikt: 5 g
Såld: 2.400 kr
Såldes den 3 juni 2024
9144 Stolar
Ett par, Gustaviansk stil, 1800-tal, provinsarbeten
Såld: 350 kr
Såldes den 3 juni 2024
3449 Skål
Såld: 3.000 kr
Såldes den 3 juni 2024