Föremål som liknar
3358 Matta
orientalisk, Galleri, Afghan, 94x380 cm
Såld: 350 kr
Såldes den 3 juni 2024
3142 Bordslampfot
Kolonn, nysilver. Höjd: 42 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 3 juni 2024
3058 Serigrafi
efter Andy Warhol, yttermått inklusive ram: 84,5x84,5
Såld: 500 kr
Såldes den 3 juni 2024
3316 Matbord
Såld: 1.000 kr
Såldes den 3 juni 2024
9371 Vas
Såld: 150 kr
Såldes den 3 juni 2024
3184 Färglitografi
Såld: 500 kr
Såldes den 3 juni 2024
3001 Fat
med hund, Ekeby. Diameter: 16,5 cm
Såld: 400 kr
Såldes den 3 juni 2024
3024 Skrivbord
jugend, ek. Bredd: 144 cm. Djup: 69 cm. Höjd: 79 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 3 juni 2024
9349 Akvareller
Såld: 100 kr
Såldes den 3 juni 2024