Föremål som liknar
4164 Dagbädd
med kuddar, nutida. Längd: 210 cm
Såld: 500 kr
Såldes den 10 juni 2024
4021 Bricka
Bemålad, 1800-tal, 60x46 cm
Såld: 1.100 kr
Såldes den 10 juni 2024
3165 Lampbord
Såld: 150 kr
Såldes den 10 juni 2024
4033 Assietter mm
Såld: 100 kr
Såldes den 10 juni 2024
4154 Blandteknik
Såld: 1.700 kr
Såldes den 10 juni 2024
4042 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 10 juni 2024
4135 Oljemålning
Såld: 500 kr
Såldes den 10 juni 2024
4134 Grafiskt blad
Såld: 2.400 kr
Såldes den 10 juni 2024
4016 Skrivställ
1900-talets början, + brevkniv. Längd: 32-25 cm
Såld: 450 kr
Såldes den 10 juni 2024