Föremål som liknar
4289 Skulptur
Såld: 2.600 kr
Såldes den 10 juni 2024
3258 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 10 juni 2024
4222 Skulptur
Såld: 3.000 kr
Såldes den 10 juni 2024
4283 Grafiskt blad
Såld: 2.400 kr
Såldes den 10 juni 2024
4040 Färglitografi
Såld: 1.200 kr
Såldes den 10 juni 2024
4054 Akvarell
Såld: 700 kr
Såldes den 10 juni 2024
4031 Skål på fot
Såld: 450 kr
Såldes den 10 juni 2024
4001 Löpare
Såld: 700 kr
Såldes den 10 juni 2024
4050 Affisch
Såld: 1.000 kr
Såldes den 10 juni 2024