Föremål som liknar
3243 Skål
Orrefors, Carat. Diameter: 20 cm, höjd: 18 cm
Såld: 600 kr
Såldes den 3 juni 2024
3187 Färglitografi
Såld: 1.700 kr
Såldes den 3 juni 2024
3393 Armlänk
Såld: 8.000 kr
Såldes den 3 juni 2024
3129 Jardiniere
Porslin. Längd: 34 cm
Såld: 400 kr
Såldes den 3 juni 2024
3066 Snapsglas
Såld: 1.500 kr
Såldes den 3 juni 2024
9379 Färgetsningar
Såld: 150 kr
Såldes den 3 juni 2024
3263 Oljemålning
Såld: 2.400 kr
Såldes den 3 juni 2024
3306 Collier
Såld: 11.000 kr
Såldes den 3 juni 2024
3116 Färglitografi
Såld: 600 kr
Såldes den 3 juni 2024