Föremål som liknar
1008 Armbandsur
Såld: 7.000 kr
Såldes den 3 juni 2024
3167 Lampbord
tidigt 1900-tal. Diameter: 47 cm. Höjd: 67 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 3 juni 2024
3097 Blomsterbord
Såld: 1.200 kr
Såldes den 3 juni 2024
9153 Skål
Såld: 450 kr
Såldes den 3 juni 2024
3009 Golvvas
Såld: 2.400 kr
Såldes den 3 juni 2024
3183 Färglitografi
Såld: 1.000 kr
Såldes den 3 juni 2024
3328 Ring
Såld: 800 kr
Såldes den 3 juni 2024
3340 Skåp
längd: 69 cm, djup: 25 cm, höjd: 75 cm, nutida
Såld: 100 kr
Såldes den 3 juni 2024
3005 Vas
Upsala-Ekeby, glaserad keramik. Höjd: 26 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 3 juni 2024