Föremål som liknar
4180 Soffbord
Glas. Bredd: 120 cm. Djup: 60 cm, höjd: 47 cm
Såld: 1.200 kr
Såldes den 10 juni 2024
4072 Saftservis
i ställ, tidigt 1900-tal. Längd: 27 cm, höjd: 23 cm
Såld: 250 kr
Såldes den 10 juni 2024
4226 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 10 juni 2024
4003 Färglitografi
Såld: 600 kr
Såldes den 10 juni 2024
4216 Ã…ngmaskin
Modell äldre. Längd: 30 cm, djup: 26 cm, höjd: 27 cm
Såld: 1.000 kr
Såldes den 10 juni 2024
4159 Oljemålning
Såld: 1.600 kr
Såldes den 10 juni 2024
4143 Blandteknik
Såld: 3.200 kr
Såldes den 10 juni 2024
4279 Takarmatur
mässing. Diameter: 34 cm
Såld: 1.200 kr
Såldes den 10 juni 2024
4285 Balkongmöbel
Såld: 700 kr
Såldes den 10 juni 2024