Föremål som liknar
3088 Matta
Orientalisk, Afghan, grön botten, 166x228 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 10 juni 2024
4068 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 10 juni 2024
4096 Matta
orientalisk, Ghom, 148x248 cm
Såld: 1.400 kr
Såldes den 10 juni 2024
4029 Skolplanscher
Såld: 500 kr
Såldes den 10 juni 2024
4049 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 10 juni 2024
4123 Skulptur
Såld: 3.200 kr
Såldes den 10 juni 2024
3185 Färglitografi
Såld: 200 kr
Såldes den 10 juni 2024
4290 Oljemålning
Såld: 800 kr
Såldes den 10 juni 2024
4150 Akvarell
Såld: 1.200 kr
Såldes den 10 juni 2024