Föremål som liknar
4160 Skålar
Såld: 700 kr
Såldes den 10 juni 2024
4267 Sideboard
Såld: 1.500 kr
Såldes den 10 juni 2024
3264 Oljemålning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 10 juni 2024
1007 Bokhylla
Såld: 12.000 kr
Såldes den 10 juni 2024
4277 Karmstol
Rokokostil, rottingrygg
Såld: 350 kr
Såldes den 10 juni 2024
9323 Silkscreen
Såld: 100 kr
Såldes den 10 juni 2024
4284 Litografisk af..
Såld: 1.000 kr
Såldes den 10 juni 2024
4022 Akvarell
Såld: 300 kr
Såldes den 10 juni 2024
3428 Fiskspade
silver, Danmark, 1851. Längd: 28 cm, bruttovikt: 62g
Såld: 400 kr
Såldes den 10 juni 2024