Föremål som liknar
3184 Färglitografi
Såld: 500 kr
Såldes den 3 juni 2024
3001 Fat
med hund, Ekeby. Diameter: 16,5 cm
Såld: 400 kr
Såldes den 3 juni 2024
3024 Skrivbord
jugend, ek. Bredd: 144 cm. Djup: 69 cm. Höjd: 79 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 3 juni 2024
9349 Akvareller
Såld: 100 kr
Såldes den 3 juni 2024
9344 Skulptur
Lladro, flicka. Höjd: 30 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 29 maj 2024
9302 Parti grafik
Såld: 2.600 kr
Såldes den 27 maj 2024
9126 Matta
Röllakan, Evy Svensson. Signerad ES, 164x232 cm
Såld: 1.500 kr
Såldes den 27 maj 2024
9180 Oljemålning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 27 maj 2024
9152 Glas
Såld: 300 kr
Såldes den 27 maj 2024