Föremål som liknar tryck
7122 Oljemålningar
Såld: 150 kr
Såldes den 13 maj 2024
7218 Grafiska blad
Såld: 300 kr
Såldes den 13 maj 2024
4114 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 6 maj 2024
5201 Torrnålsetsning
Såld: 2.400 kr
Såldes den 29 april 2024
4070 Grafiskt blad
Såld: 100 kr
Såldes den 29 april 2024
2101 Akvatint
Såld: 2.000 kr
Såldes den 22 april 2024
2004 Färglitografier
Såld: 2.600 kr
Såldes den 22 april 2024
3042 Militärtavlor
Såld: 100 kr
Såldes den 22 april 2024
2038 Färglitografi
Såld: 7.000 kr
Såldes den 22 april 2024