9509 Färglitografi
Såld: 600 kr
Såldes den 30 april 2018 -
6732 Blandteknik
Signerad, Trumpetare till häst, 55x43 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 22 september 2008 -
4106 Malmkrona
Lösa ljusarmar, höjd: 65 (en 'trumpetare' saknas)
Såld: 3.800 kr
Såldes den 3 september 2007
1147 Skulptur
'trumpetare', H.69
Såld: 500 kr
Såldes den 17 november 2003