8391 Grafiskt blad
Såld: 300 kr
Såldes den 11 september 2023 -
8347 Färglitografi
Såld: 600 kr
Såldes den 29 mars 2021 -
5147 Blandteknik
Såld: 1.300 kr
Såldes den 27 maj 2019
3259 Oljemålning
Såld: 2.000 kr
Såldes den 30 juli 2018 -
1012 Oljemålning
Såld: 3.000 kr
Såldes den 2 juli 2018 -
4588 Oljemålning
"Travhästar" sign, 50x80
Såld: 300 kr
Såldes den 5 februari 2007
8582 Oljemålning
signerad. "Travhästar" 42x56
Såld: 900 kr
Såldes den 10 april 2006 -
7577 Oljemålning
signerad, travhästar, 57x118
Såld: 500 kr
Såldes den 29 mars 2004 -
1156 Färglitografi
Travhästar, 67x90
Såld: 1.900 kr
Såldes den 5 januari 2004