Föremål som liknar stämpelsign
-
6335 Rökbord
1930-tal, skiva av glas, Bröderna Granlund, Ädelfo..//
Såld: 800 kr
SÃ¥ldes den 18 mars 2024
-
2004 Litografi
Bertil Bull Hedlund (1893-1950), Sverige. Utsikt m..//
Såld: 100 kr
SÃ¥ldes den 19 februari 2024
-
7132 Tusch
Carl Wilhelmson (1866-1928), Sverige. Stämpelsigne..//
Såld: 450 kr
SÃ¥ldes den 17 juli 2023
-
7123 Blandteknik
Carl Wilhelmson (1866-1928), Sverige. Stämpelsigne..//
Såld: 1.000 kr
SÃ¥ldes den 3 juli 2023
-
7403 Teckning / akv..
Carl Wilhelmson (1866-1928), Sverige. Stämpelsigne..//
Såld: 2.000 kr
SÃ¥ldes den 3 juli 2023
-
7133 Blyerts
Carl Wilhelmson (1866-1928), Sverige. Stämpelsigne..//
Såld: 3.400 kr
SÃ¥ldes den 3 juli 2023
-
7130 Blandteknik
Carl Wilhelmson (1866-1928), Sverige. Stämpelsigne..//
Såld: 1.600 kr
SÃ¥ldes den 3 juli 2023
-
7134 Blyerts
Carl Wilhelmson (1866-1928), Sverige. Stämpelsigne..//
Såld: 700 kr
SÃ¥ldes den 3 juli 2023
-
7101 Färglitografi
Pablo Picasso (1881-1973), Spanien. Efter, stämpel..//
Såld: 6.000 kr
SÃ¥ldes den 27 mars 2023