Föremål som liknar sol
9023 Stuvbitar
Marimekko, bland annat Maija Isola, diverse längder
Såld: 600 kr
Såldes den 27 maj 2024
1028 Spegel
+ konsolbord, Empire. Höjd: 170+ 62, bredd: 82-84 cm
Såld: 3.000 kr
Såldes den 20 maj 2024
2042 Väggplatta
Såld: 800 kr
Såldes den 20 maj 2024
7146 Färglitografi
Såld: 600 kr
Såldes den 13 maj 2024
7123 Oljemålning
Såld: 600 kr
Såldes den 13 maj 2024
5073 Litografi
Såld: 100 kr
Såldes den 29 april 2024
5079 Oljemålning
Såld: 800 kr
Såldes den 29 april 2024
5277 Akvarell
Såld: 700 kr
Såldes den 29 april 2024
9134 Skulptur
Porslin, Zsolnay, Ungern. Höjd: 23 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 15 april 2024