Föremål som liknar signerade
3277 Grafiska blad
Såld: 150 kr
Såldes den 3 juni 2024
9379 Färgetsningar
Såld: 150 kr
Såldes den 3 juni 2024
3285 Champagneglas
Såld: 3.200 kr
Såldes den 3 juni 2024
9122 Färgetsningar
Såld: 400 kr
Såldes den 3 juni 2024
9349 Akvareller
Såld: 100 kr
Såldes den 3 juni 2024
9071 Tuschteckningar
Såld: 150 kr
Såldes den 27 maj 2024
9398 Oljemålningar
Såld: 100 kr
Såldes den 27 maj 2024
9123 Carborundumets..
Såld: 900 kr
Såldes den 27 maj 2024
8375 Etsningar
Såld: 300 kr
Såldes den 20 maj 2024