5292 Färglitografi
signerad Jirlow, Allé, 40x53
Såld: 2.000 kr
Såldes den 1 december 2008 -
3004 Affisch
signerad Jirlow, 92x65
Såld: 1.100 kr
Såldes den 14 april 2003 -
9105 TRYCK
Signerad Jirlow, 64 x 76
Såld: 850 kr
Såldes den 7 maj 2001
Föremål som liknar signerad Jirlow
- Träfflista
- alla
- Visa alla