Föremål som liknar signerad I
9039 Serigrafi på tyg
Såld: 1.500 kr
Såldes den 3 juni 2024
9046 Litografi
Såld: 3.400 kr
Såldes den 27 maj 2024
2101 Akvatint
Såld: 2.000 kr
Såldes den 22 april 2024
2038 Färglitografi
Såld: 7.000 kr
Såldes den 22 april 2024
2064 Träsnitt
Såld: 3.400 kr
Såldes den 22 april 2024
2102 Akvatint
Såld: 2.000 kr
Såldes den 22 april 2024
8383 Skulptur
Theodore Schoop, Man, Signerad i godset. Höjd: 43 cm
Såld: 150 kr
Såldes den 1 april 2024
8180 Affisch
Såld: 5.000 kr
Såldes den 12 februari 2024
8141 Etsning
Såld: 300 kr
Såldes den 12 februari 2024