4249 Akvarell
Såld: 150 kr
Såldes den 5 oktober 2020 -
signerad Creutz, kvinnoporträtt, 70x46
Såld: 300 kr
Såldes den 11 september 2017 -
6221 Oljemålning
signerad Creutz, 1967, Landskap, 23x30
Såld: 100 kr
Såldes den 13 juni 2016
8483 Oljemålning
Signerad Creutz stadsmotiv 45x37
Såld: 150 kr
Såldes den 18 maj 2009