1049 Oljemålning
Såld: 600 kr
Såldes den 9 december 2019 -
6526 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 25 november 2019 -
8079 Oljemålning
Såld: 1.500 kr
Såldes den 21 januari 2019
3033 Oljemålning
signerad -85, Hamn
Såld: 600 kr
Såldes den 30 mars 2015