Föremål som liknar signerad
4020 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 10 juni 2024
4064 Oljemålning
Såld: 450 kr
Såldes den 10 juni 2024
4076 Oljemålning
Såld: 9.000 kr
Såldes den 10 juni 2024
4062 Oljemålningar
Såld: 600 kr
Såldes den 10 juni 2024
4077 Oljemålning
Såld: 7.000 kr
Såldes den 10 juni 2024
4060 Oljemålning
Såld: 600 kr
Såldes den 10 juni 2024
4030 Skål
Såld: 600 kr
Såldes den 10 juni 2024
9323 Silkscreen
Såld: 100 kr
Såldes den 10 juni 2024
4284 Litografisk af..
Såld: 1.000 kr
Såldes den 10 juni 2024