Föremål som liknar signerad
3101 Sidenmålning
Såld: 150 kr
Såldes den 3 juni 2024
3255 Oljemålning
Såld: 350 kr
Såldes den 3 juni 2024
3266 Oljemålning
Såld: 5.000 kr
Såldes den 3 juni 2024
9318 Litografi
Såld: 300 kr
Såldes den 3 juni 2024
3187 Färglitografi
Såld: 1.700 kr
Såldes den 3 juni 2024
9379 Färgetsningar
Såld: 150 kr
Såldes den 3 juni 2024
3263 Oljemålning
Såld: 2.400 kr
Såldes den 3 juni 2024
3116 Färglitografi
Såld: 600 kr
Såldes den 3 juni 2024
3036 Etsningar
Såld: 100 kr
Såldes den 3 juni 2024