Föremål som liknar sign GE
4665 Pastell
Sign Gelotte, Uteservering, 47x35
Såld: 100 kr
Såldes den 6 november 2017
3485 Akvarell
Sign Gedin, 1977, Stockholmsmotiv, 33x44
Såld: 400 kr
Såldes den 22 augusti 2016
5023 Oljemålning
Sign Gerell, Havsvik, signerad, 1947
Såld: 1.600 kr
Såldes den 30 november 2015
7038 Kolorerat foto..
Såld: 150 kr
Såldes den 9 mars 2015
1415 Vas
Såld: 1.000 kr
Såldes den 16 februari 2015
9704 Ljusstake
Design Georg Jensen, Living
Såld: 500 kr
Såldes den 20 oktober 2014
5518 Oljemålning
Såld: 150 kr
Såldes den 2 juni 2014
2381 Akvarell
Sign Gehlin, -18, 14x17
Såld: 250 kr
Såldes den 24 februari 2014
8006 Oljemålning
Sign Georg, 1933, Fiolspelare, 58x50
Såld: 250 kr
Såldes den 21 oktober 2013