Föremål som liknar ruiner
4374 Torrnålsetsning
Såld: 1.100 kr
Såldes den 18 november 2019
6119 Akvareller
Såld: 1.000 kr
Såldes den 25 februari 2019
5019 Oljemålning
1700-tal, ruiner med figurer. Olja på duk, 48x64
Såld: 2.800 kr
Såldes den 19 november 2018
6372 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 24 september 2018
9350 Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Ruiner, 26x33
Såld: 100 kr
Såldes den 18 juni 2018
7367 Oljemålning
1700-/1800-tal, Figurer i ruiner, 53x38
Såld: 5.400 kr
Såldes den 4 juni 2018
1035 Grafiskt blad
Piranese, Ruiner, motivet: 13 x 26
Såld: 800 kr
Såldes den 20 december 2015
9009 Färglitografi
Såld: 700 kr
Såldes den 8 juni 2015
8236 Akvarell
Såld: 700 kr
Såldes den 1 september 2014