Föremål som liknar oramade lösa blad
9298 Gouacher
Såld: 100 kr
Såldes den 3 juni 2024
9122 Färgetsningar
Såld: 400 kr
Såldes den 3 juni 2024
9302 Parti grafik
Såld: 2.600 kr
Såldes den 27 maj 2024
9300 Grafik
Såld: 900 kr
Såldes den 27 maj 2024
9123 Carborundumets..
Såld: 900 kr
Såldes den 27 maj 2024
7295 Olja på papper
5 st, Järnvägsnostalgi, 100x62, oramade lösa blad
Såld: 200 kr
Såldes den 13 maj 2024
7063 Färglitografier
Såld: 100 kr
Såldes den 13 maj 2024
6124 Parti grafik
Såld: 3.000 kr
Såldes den 6 maj 2024
6072 Färglitografier
Såld: 500 kr
Såldes den 6 maj 2024