2626 Salongsbord
Oktogont, 75x75, höjd: 75
Såld: 150 kr
Såldes den 15 oktober 2012 -
6603 Fat
oktogont, Kina, dia 31
Såld: 300 kr
Såldes den 9 januari 2012 -
7381 Trädgårdsbord
oktogont, ' Garden Art'Dia74, höjd: 74
Såld: 600 kr
Såldes den 22 augusti 2011
8329 Soffbord
med hylla, oktogont, höjd: 55 dia 105
Såld: 800 kr
Såldes den 6 december 2010 -
7060 Pelarbord
1800-tal, oktogont, höjd: 75
Såld: 150 kr
Såldes den 18 oktober 2010 -
3549 Pelarbord
metall / trä, oktogont
Såld: 100 kr
Såldes den 9 augusti 2010
7117 Salongsbord
oktogont, intarsia, diameter: 94, höjd: 77, skador
Såld: 450 kr
Såldes den 5 juli 2010