7394 Blandteknik
Monogramsignerad HL, sydländskt motiv, 16x32
Såld: 1.200 kr
Såldes den 31 januari 2011 -
7180 Färgetsning
Monogramsignerad HL-85, 98/160, 44x32
Såld: 150 kr
Såldes den 31 januari 2011
Föremål som liknar monogramsignerad HL
- Träfflista
- alla
- Visa alla