2052 Oljemålning
Såld: 22.500 kr
Såldes den 26 mars 2018 -
4513 Akvarell
Monogramsign EB 1881, Neapel, motivet: 30x46
Såld: 400 kr
Såldes den 13 februari 2017 -
2062 Oljemålning
1800-tal, monogramsign EB, 60x42
Såld: 2.500 kr
Såldes den 14 april 2003
Föremål som liknar monogramsign EB
- Träfflista
- alla
- Visa alla