5125 Skrivställ
metall och emalj, 1800-tal. Inkomplett. Längd: 24 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 22 januari 2024 -
4211 Armlänk
metall och emalj. Längd: 20 cm
Såld: 450 kr
Såldes den 7 mars 2022 -
1401 Bälte
förgylld metall och emalj, längd: 71 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 22 februari 2016
7447 Bordsur
metall och emalj, h.52
Såld: 3.800 kr
Såldes den 9 februari 2004