7436 Bricka
med etsning, 52x40 cm
Såld: 150 kr
Såldes den 25 mars 2024 -
3225 Bokverk
Såld: 300 kr
Såldes den 1 mars 2021 -
5474 Kassetter
2 st, med etsningar James Coignard (2+ 2 st)
Såld: 700 kr
Såldes den 25 augusti 2014
4027 Ram
1800-tal, ramens innermått: 42 x 32, med etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 29 oktober 2012 -
8134 Ram
omkring 1900, med etsning, ramens innermått, 74x53
Såld: 150 kr
Såldes den 16 april 2012 -
4032 Mapp
Såld: 1.800 kr
Såldes den 30 maj 2011
6454 Ramar
4 st, med etsningar, Karl Johan, 17x12
Såld: 750 kr
Såldes den 15 mars 2010 -
5156 Böcker & skrif..
15 del, 1700-/1800-tal, med etsningar
Såld: 4.200 kr
Såldes den 23 november 2009 -
4683 Bok
Fänrik ståls sägner med etsningar Halvfransk
Såld: 200 kr
Såldes den 20 april 2009