6387 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 5 september 2022 -
2018 Skulptur
Såld: 1.500 kr
Såldes den 21 mars 2022 -
8184 Figurin
Såld: 450 kr
Såldes den 5 augusti 2019
4652 Oljemålning
J Clare, fågelbo med ägg, 1800-tal, signerad, 24x29
Såld: 1.000 kr
Såldes den 6 november 2017 -
2130 Oljemålning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 30 oktober 2017 -
9657 Oljemålning
Såld: 350 kr
Såldes den 16 mars 2015
8196 Skulptur
Såld: 200 kr
Såldes den 27 oktober 2014 -
1087 Äggställning
med äggkoppar och skedar, nysilver
Såld: 700 kr
Såldes den 28 juli 2014 -
4732 Halsband
med ägg, 14 k, 10, 8g
Såld: 1.600 kr
Såldes den 12 december 2011