5101 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 20 juni 2022 -
6486 Oljemålning
H Nilsson, Bohuslän. Signerad. Olja på duk, 45x64 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 25 november 2019 -
3045 Färglitografier
Såld: 800 kr
Såldes den 26 augusti 2019
2048 Oljemålning
Seth Nilsson, -96, Kustlandskap, 45x58
Såld: 300 kr
Såldes den 2 oktober 2017 -
8497 Oljemålning
h Nilsson, -51, Marin, 72 x 90
Såld: 200 kr
Såldes den 15 februari 2016 -
6390 Skulptur
Gips, Flickhuvud, H Nilsson, 1915, höjd: 36
Såld: 300 kr
Såldes den 18 december 2006
2025 Trattgrammofon
Mignon, TH Nilsson Norrköping
Såld: 3.000 kr
Såldes den 10 februari 2003