Föremål som liknar från Söder
2026 Oljemålning
Såld: 1.600 kr
Såldes den 26 februari 2024
2008 Akvarell
Såld: 200 kr
Såldes den 19 februari 2024
8433 Färglitografi
Såld: 150 kr
Såldes den 4 september 2023
4276 Etsning
Såld: 900 kr
Såldes den 6 mars 2023
2022 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 20 februari 2023
7511 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 31 oktober 2022
2025 Oljemålning
Såld: 1.100 kr
Såldes den 17 oktober 2022
2010 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 3 oktober 2022
2029 Oljemålning
Såld: 1.600 kr
Såldes den 26 september 2022