Föremål som liknar ej signerad
3261 Oljemålning
Såld: 500 kr
Såldes den 3 juni 2024
3262 Oljemålning
Såld: 600 kr
Såldes den 3 juni 2024
3095 Skulptur
Såld: 500 kr
Såldes den 3 juni 2024
9321 Litografier
Såld: 700 kr
Såldes den 3 juni 2024
9320 Silkscreen
Såld: 600 kr
Såldes den 3 juni 2024
3263 Oljemålning
Såld: 2.400 kr
Såldes den 3 juni 2024
9313 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 3 juni 2024
3320 Oljemålning
Såld: 1.600 kr
Såldes den 3 juni 2024
9302 Parti grafik
Såld: 2.600 kr
Såldes den 27 maj 2024