Föremål som liknar dia 40
4314 Takarmatur
Prismor, Dia 40 cm. Höjd: ca 49 cm
Såld: 500 kr
Såldes den 6 januari 2020
8004 Takarmatur
Såld: 1.100 kr
Såldes den 19 mars 2018
5329 Takarmatur
Ateljé Lyktan, Anders Persson, Dia 40
Såld: 600 kr
Såldes den 11 december 2017
5719 Takarmatur
med prismor, Dia 40, höjd: 40 cm
Såld: 600 kr
Såldes den 13 februari 2017
5258 Takarmatur
glas, 1920-tal, dia 40
Såld: 250 kr
Såldes den 14 mars 2016
3039 Järngryta
på ben, dia 40, höjd: 34 cm
Såld: 350 kr
Såldes den 18 januari 2016
3182 Tvättfat
Rörstrand, "Teresia", dia 40, liten nagg
Såld: 700 kr
Såldes den 18 januari 2016
8583 Takarmatur
Bumlingen, Ateljé Lyktan, Dia 40, ej galler
Såld: 100 kr
Såldes den 20 december 2015
1361 Fat
Imari, dia 40
Såld: 300 kr
Såldes den 5 oktober 2015