7307 Akvarell
Såld: 200 kr
Såldes den 26 november 2018 -
7315 Skulpturer
Såld: 1.500 kr
Såldes den 3 juli 2017 -
4005 Oljemålning
J Lydebrandt, Dalamotiv, copia, 99x116
Såld: 800 kr
Såldes den 10 november 2014
6445 Litografi
Såld: 100 kr
Såldes den 6 oktober 2014 -
8287 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 24 mars 2014 -
9496 Oljemålning
Såld: 2.400 kr
Såldes den 2 december 2013
2445 Oljemålning
John Ericson Copia Emil Sundin, 1903, 56x72
Såld: 550 kr
Såldes den 12 januari 2009 -
1125 Cigarrask
Såld: 850 kr
Såldes den 29 september 2008