Föremål som liknar cirka 60-del
9040 GLASS SET
cirka 60-del,
Sold: SEK 800
Sold den 15 juli 2013
5165 DINNER SET
cirka 60-del, "Maria", Rosenthal,
Sold: SEK 1100
Sold den 11 mars 2013
5519 DINNERWARE
cirka 60-del, Bavaria,
Sold: SEK 1100
Sold den 17 september 2012
5417 DINNER SET
cirka 60-del, "Vinranka", Gefle,
Sold: SEK 1500
Sold den 30 juli 2012
4551 DINNER SET
cirka 60-del, Eschenbach,
Sold: SEK 600
Sold den 16 juli 2012
7533 CUTLERY SET
cirka 60-del, nickel silver, vasamodell,
Sold: SEK 850
Sold den 2 april 2012
3202 DINNER SET
cirka 60-del, Olga, Villeroy & Boch, nagg/slitage.
Sold: SEK 650
Sold den 19 mars 2012
6257 DINNERWARE
cirka 60-del, England,
Sold: SEK 1100
Sold den 20 februari 2012
2501 DINNERWARE
cirka 60-del, Hagtorn, Gustavsberg, Sweden,
Sold: SEK 700
Sold den 24 oktober 2011