Föremål som liknar bl
9108 Leksaksbilar
3 st, bland annat Steiff. Längd: 24-39 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 27 maj 2024
9023 Stuvbitar
Marimekko, bland annat Maija Isola, diverse längder
Såld: 600 kr
Såldes den 27 maj 2024
9261 Parti bijouter..
bland annat Silver
Såld: 1.600 kr
Såldes den 27 maj 2024
9025 Tillbringare
3 st, bland annat Boda. Höjd: 17-23 cm
Såld: 150 kr
Såldes den 27 maj 2024
9300 Grafik
Såld: 900 kr
Såldes den 27 maj 2024
9140 Vas
Kina, 1800-tal, Landskapsmotiv, blåvit. Höjd: 59 cm
Såld: 7.000 kr
Såldes den 27 maj 2024
9002 Smycken
Såld: 1.100 kr
Såldes den 27 maj 2024
9046 Litografi
Såld: 3.400 kr
Såldes den 27 maj 2024
9274 Konstglas
Såld: 150 kr
Såldes den 27 maj 2024