1201 Oljemålning
Dimitri Zukov, 2006, "Darin" 70x50
Såld: 250 kr
Såldes den 26 februari 2018 -
4073 Takarmatur
1950-tal, Zukov, höjd: 64
Såld: 1.900 kr
Såldes den 28 januari 2008 -
7578 Oljemålning
sign.S.Zukovsjki, 'landskap' 65x105
Såld: 42.000 kr
Såldes den 23 maj 2005
Föremål som liknar Zukov
- Träfflista
- alla
- Visa alla