Föremål som liknar Xam
4367 Leksaksbil
Schuco, Examico 4001. Längd: 14 cm
Såld: 200 kr
Såldes den 13 november 2023
4323 Blandteknik
Såld: 1.200 kr
Såldes den 2 oktober 2023
3061 Akvarell
Såld: 1.000 kr
Såldes den 7 augusti 2023
3355 Trärelief
Såld: 300 kr
Såldes den 15 november 2021
2087 Färglitografi
Såld: 1.000 kr
Såldes den 22 mars 2021
1034 Etsning
Såld: 5.600 kr
Såldes den 4 maj 2020
3128 Blandteknik
Såld: 100 kr
Såldes den 6 maj 2019
4404 Gouache
Ferre, Tuppfäktning, signerad, Xam, 24x31
Såld: 200 kr
Såldes den 15 januari 2018
9084 Etsning
Såld: 1.700 kr
Såldes den 31 juli 2017